A avut cineva vreodata vreo boala venerica?

    • Ana_Marya
    • Autor Subiect
    • Membru Nou
    • Membru Nou
    Mai Mult
    acum 11 ani 7 luni #559 de Ana_Marya
    Cred ca atata timp cat suntem in anonimat, nu trebuie sa ne rusinam sa vorbim despre asta. In plus, cred ca ar ajuta multe alte persoane, sa afle de la cineva care a trecut prin asta, cum s-a petrecut totul, in ce consta tratamentul si asa mai departe.

    Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

    Mai Mult
    acum 11 ani 7 luni #825 de Anka
    N-am avut niciodata asa ceva, dar nici nu doresc. Am citit despre unele boli, din curiozitate, si nu-mi place ce-am aflat! Mai bine sa ne ferim de bolile venerice.

    Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

    Timp creare pagină: 0.142 secunde

    Caută in site

         SANOCELL, FORMULA UNICA                       ANTITUMORALA

    SanoCell este un amestec de plante medicinale, alge si ciuperci cu caracter puternic antitumoral si antioxidant!                

    Sunt si pe Facebook

    Consultație online

    Anunțuri pe Site

    Vă rog nu mai postați reclama dvs în comentarii la articole. Am creat special în forum, secțiunea mica publicitate cu vânzări, cumpărări și reclamă site-uri și magazine. Anunțurile sau reclama dvs este complet gratuită. Aici găsiți forumul.