Ati incercat vreodata ceva ce nu a mers? - Sanatate cu Dr. Catalin Luca - Comunitate
Sănătate cu dr Cătălin Luca - Site Oficial

Ati incercat vreodata ceva ce nu a mers?

Mai Mult
acum 9 ani 5 luni #383 de Luci_09
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ati incercat vreodata vreun remediu naturist care nu a functionat?
Mie nu mi s-a intamplat niciodata.... de fiecare data cand am apelat la remedii naturiste, am fost multumit.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 5 luni #412 de iPaul_01
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Pff... nu cred... in afara de 'masca' cu suc de lamaie pentru cosuri... dar acneea oricum nu trece asa rapid, poate m-am dat eu batut prea repede.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 5 luni #441 de MokaJoe
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nu tin minte sa fi incercat un remediu naturist care sa nu mearga. Desigur insa, sansele ca asa ceva sa se intampla sunt totusi destul de mari, exista multe site-uri care scriu articole despre remedii naturiste, care sunt copiate sau inventate, deci nu sunt chiar pline de sfaturi bune...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 5 luni #600 de 12-Dan
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Cred ca toate remediile naturiste sunt eficiente. Poate la unele tratamente naturiste se vad efectele mai tarziu, si nu imediat, dar atata timp cat ai administrat tratamentul in mod corect, ar trebui sa scapi de problema.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 4 luni #818 de Catalin Cata
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nu, nu mi s-a intamplat.
Tot ce stiu am invatat de la bunici si in general, batrani de la sat care cunosc lucrurile astea, singura chestie e ca remediile naturiste nu au un efect imediat, dar functioneaza.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.108 secunde