Fagurele de miere - Sanatate cu Dr. Catalin Luca - Comunitate
Sănătate cu dr Cătălin Luca - Site Oficial

Fagurele de miere

Mai Mult
acum 9 ani 6 luni #212 de Luci_09
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
De cand eram mic si mergeam la unchiul meu la sat, unde avea stupi si roiuri de albine, imi placea sa mananc fagurele de miere :D Eu il inghiteam aproape cu totul, nu doar mierea de pe el.
Ceea ce, in ziua de azi si la varsta mea, imi ridica o intrebare: e ok sa mananci fagurele de miere cu totul? Sau eu am fost norocos si n-am patit nimic (deh, mancam inclusiv pamant cand eram copil...)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 6 luni #227 de Fiona
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Cred ca majoritatea dintre noi am mancat fagure de miere cand eram mici :D
Acuma, abia daca mai gasesti. Cel putin eu nu prea mai vad la taranii din piata fagure, vad doar borcanele cu miere, mult prea scumpa as putea adauga, dar prea rar gasesc si fagure :(

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 5 luni #392 de degetel
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Fiona, poti gasi fagure de miere online, daca doresti, il comanzi si iti vine acasa :)
De fapt, se cheama fagure de ceara, cred.. nu sunt sigur de fapt.. mai bine nu mai zic nimic :D Dar, serios acuma, gasesti fagure pe net, cauta numai si-ai sa vezi :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 4 luni #592 de 12-Dan
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
^ Eu as prefera sa il cumpar din piata, decat sa comand online. Nu am foarte mare incredere in comenzile de pe internet, decat daca site-urile sunt sigure, sigure! Mi se pare ciudat ca fegurele de miere il poti comanda de pe net!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 4 luni #772 de MokaJoe
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Eu cand gasesc, cumpar mai multe borcane cu fagure cu tot, ca sa-mi fac 'rezerva', deobicei le gasesti in piata, chiar daca trebuie sa cauti putin. Fagurele de miere este foarte sanatos!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.139 secunde